Вперше в історії Україна буде представлена на одній з найбільших ІТ-конференцій в Лісабоні

Вперше в історії Україна буде представлена на одній з найбільших ІТ-конференцій в Лісабоні
Читать на русском

У цьому році на саміті крім офіційного стенду України будуть перебувати ще 14 українських команд.

Вперше в історії України буде офіційно представлена ​​на одній з найбільших ІТ-конференцій, яка пройде в Лісабоні. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра цифровий трансформації Михайла Федорова в Facebook.

Йдеться про конференцію Web Summit, яка в 2019-му році зібрала понад 70 тисяч гостей. У пандемійний 2020 й учасниками саміту стали понад 100 тисяч учасників з 168 країн в онлайні.

"За два роки нам вдалося створити продукти та ініціативи, які будуть представлені нарівні з найбільшими компаніями світу. Участь в Web Summit дозволить розповісти світу про нашу технологічну екосистему, залучити іноземних інвесторів і позитивно вплине на імідж України як IТ-держави. Івент відбудеться з 1 по 4 листопада", - заявив Федоров.

Всього в Португалії свої проєкти і стартапи інвесторам покажуть 14 українських команд. Окремо варто відзначити, що на одному з майданчиків виступить сам Федоров. Він розповість про досягнення України в цифровізації за останні два роки. Також представить мобільний додаток і портал Дія та інші продукти екосистеми. Нарешті, окремо на WebSummit представлять і український стенд.

"Нам є про що розповісти і що запропонувати іншим країнам. Ми запускаємо спеціальний правовий і податковий режим Дія City, що дозволить Україні стати найбільшим IТ-хабом в Східній Європі", - зазначив Федоров.

Також український міністр зазначив, що на Web Summit обговорюватимуть тренди, а також те, що буде відбуватися в технологічному світі і ділитися історіями успіху. Щорічно ця конференція збирає близько двох тисяч стартапів, більше тисячі інвесторів і понад дві тисячі представників ЗМІ.

Раніше APnews повідомляв, що команда Мінцифри зустрічалася з Apple з приводу перепису населення в Україні. Про це повідомив Михайло Федоров.

Новини партнерів

МОЗ за три роки планує витратити 7800000000 гривень на 26400000 доз COVID-вакцин
У Разумкова заявили, що збір підписів за його відставку організувала вся фракція "Слуга народу"