"Впала у 100-метрову прірву": стало відомо, як загинула українська альпіністка в Туреччині

"Впала у 100-метрову прірву": стало відомо, як загинула українська альпіністка в Туреччині
Читать на русском

Жінка заблукала на спуску з гори і вийшла на помилкове ребро.

Рідні загиблої у горах Туреччини 42-річної українки Яни Кривошеї припускають, що жінка заблукала на спуску з гори Геіксіврісі та впала у 100-метрову прірву.

Про це розповіли на Facebook-сторінці для пошуку Яни, передає APnews.

"Це дуже велике горе для нашої сім'ї, але все ж дуже важливо, що ми її знайшли, тому що людина, зникла безвісти – це набагато важче... З приводу того, що сталося на горі - поліція поки не видала офіційну версію, але за нашими здогадками сталося наступне: 2 травня Яна об 11:15 була на вершині, там вона робить фото, й орієнтовно о 12-й вона починає спуск", - розповіли родичі загиблої.

Додається, що Яна при спуску з гори могла збитися з маршруту та вийти на помилкове ребро, що і стало фатальною помилкою.

"За деякий час вона розуміє, що йде не за маршрутом (в цей момент вона звірялася з картами), і вирішує не повертатися на вершину, щоб вийти на правильне ребро (як і потрібно було зробити), а траверснути на північ. У цей момент вона не оцінила небезпеку спуску, і, ймовірніше, або покотилася на сипучці до обриву, або – підійшла, щоб подивитися занадто близько і впала, полетівши у прірву на 100 метрів", – сказала Євгенія.

Зазначається, що тіло українки ще не доставили з Туреччини в Україну. За інформацією родичів, це має статися 4-5 червня.

Як повідомляв APnews раніше, в горах Туреччини знайшли тіло української альпіністки, яку розшукували місяць.

Новини партнерів

Помер український письменник і публіцист Михайло Слабошпицький
"Побіг за собакою у ліс": на Черкащині з тепловізором та собаками добу шукали 6-річного хлопчика