ВОЗ передаст Украине вакцину от коронавируса лишь для 20% населения

ВОЗ передаст Украине вакцину от коронавируса лишь для 20% населения
Читать на русском

Україна отримає ці вакцини "за доступною ціною або безкоштовно".

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що Україна отримає вакцину від коронавіруса в обсягах, що покриють 20% населення. Про це APnews повідомляє з посиланням на Facebook Ляшка.

Отримати вакцину, коли вони стануть доступними, за дуже невелику суму Україна зможе завдяки участі в механізмі COVAX (механізм глобального доступу до вакцин COVID-19). А завдяки тісній співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров'я дозволяє нашій країні бути впевненою, що підготовка до масової вакцинації відповідає світовим вимогам.

Головна складність зараз - неможливість визначити, який саме буде вакцина. Причина цього в тому, що кандидати різняться як по платформі, так і за способом і кратності введення. "Цікаво, що зараз лідерами розглядаються вакцини, що вимагають дворазового введення (з повторним введенням через 3-4 тижні), хоча на останній стадії випробувань перебувають також і вакцини з одноразовим введенням. Способами введення можуть бути як внутрішньом'язові, так і підшкірні ін'єкції", - розповів Ляшко.

Читайте також:

Новини партнерів

У Гонконзі перенесли на рік вибори до парламенту через коронавірус
Зеленський прийняв закон про відстрочку закриття шкіл-інтернатів