Восени в Україні виставлять на аукціон два морських порта

Восени в Україні виставлять на аукціон два морських порта
Читать на русском

Також через аукціон хочуть здати в оренду три крупні об'єкти морських портів Одеси та Чорноморська.

Цієї осені в Україні на приватизацію виставлять відразу два морських порти. Також можна буде орендувати три великих об'єкти в морських гаванях Одеської області. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву керівника регіонального представництва Фонду держмайна Олександра Славського на міжнародному інвестиційному бізнес-форумі.

За його словами, мова йде про те, щоб в жовтні-листопаді виставити на онлайн-аукціон Білгород-Дністровський та Усть-Дунайський морські порти. Також за словами Славського мова вже йде про приватизацію порту Скадовськ.

"Слідом за продажем з відкритих торгів майнового комплексу заводу "Одесавінпром" ми готуємося провести в жовтні-листопаді аукціон з приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів, а також передати в оренду великі об'єкти в двох інших морських гаванях", - зазначив Славський.

Також він уточнив, що орендувати можна буде три крупні об'єкти в Одеському і Чорноморському морських портах. Причому площа одного такого об'єкта перевищить 100 тисяч квадратних метрів - він розташований в Чорноморську.

Раніше APnews повідомляв, що в Одесі виділили з міського бюджету понад 3 000 000 гривень на обрізку 308 дерев. Виходить, що на роботу над одним деревом планують витратити близько 10 309 гривень.

Новини партнерів

У Херсоні на перехожого впала бетонна плита, його діставали 9 рятувальників
У Франції від роботи відсторонили майже три тисячі невакцинованих медиків