ВООЗ висловила стурбованість через брак засобів захисту від коронавірусу

ВООЗ висловила стурбованість через брак засобів захисту від коронавірусу
Читать на русском

Для боротьби з коронавірусом щомісяця необхідно близько 89 мільйонів медичних масок

Представники Всесвітньої організації охорони здоров'я заявили, що нестача захисних засобів ставить під загрозу життя людей і закликала виробників збільшити виробництво масок і рукавичок на 40% у зв'язку з коронавірусом. Про це повідомляє прес-служба ВООЗ.

Для боротьби з коронавірусом щомісяця необхідно близько 89 мільйонів медичних масок, близько 76 мільйонів пар медичних рукавичок і 1,6 мільйона пар захисних окулярів.

Стурбованість викликає здатність країн реагувати на загрозу "через серйозне і зростаюче порушення глобальної пропозиції засобів індивідуального захисту, викликаного зростаючим попитом, накопиченням і неправильним використанням".

"Без гарантованих ланцюжків постачання працівники охорони здоров'я в світі будуть зазнавати реального ризику. Промисловість і уряди повинні діяти швидко для збільшення поставок, ослаблення експортних обмежень і вжиття на місцях заходів з припинення спекуляції", - сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейєсус.

Як повідомляв APNews раніше, понад 93 тисячі осіб були інфіковані коронавірусом у всьому світі, з них понад 3,1 тисячі осіб померли.

Новини партнерів

Екс-голова Укренерго анонсував підвищення тарифів на електроенергію для населення
У світі більше 90 тисяч осіб заразились коронавірусом