ВООЗ скликає нове засідання надзвичайного комітету через три місяці з початку пандемії коронавірусу

ВООЗ скликає нове засідання надзвичайного комітету через три місяці з початку пандемії коронавірусу
Читать на русском

Пройшло вже три місяці, як у світі було оголошено найвищий рівень надзвичайного стану через спалах COVID-19

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що у четвер, 30 квітня, ВООЗ проведе надзвичайний комітет з коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Гебреісуса під час брифінгу.

Він підкреслив, що пройшло вже три місяці, як у світі було оголошено найвищий рівень надзвичайного стану через спалах COVID-19.

"У відповідності з міжнародними медико-санітарними правилами завтра я скликаю надзвичайний комітет. Минуло майже 3 місяці з тих пір, як ми оголосили надзвичайну ситуацію, і саме це було запропоновано комітетом - оцінити еволюцію пандемії і дати рекомендації щодо оновлених рекомендацій", - сказав Гебреісус.

Голова ВООЗ підкреслив, що через десять днів після відвідування епіцентру спалаху, китайського міста Ухань, фахівці знайшли докази, що коронавірус передається від людини до людини.

"Надзвичайний комітет був розділений у думках і не радив мені оголосити надзвичайну ситуацію, що має міжнародне значення. 30 січня я знову скликав надзвичайний комітет і, отримавши їх рекомендації, оголосив надзвичайну ситуацію в області суспільної охорони здоров'я у всьому світі - найвищий рівень тривоги ВООЗ", - додав він.

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів України в середу, 29 квітня, заявив, що після 11 травня уряд буде використовувати інструмент адаптивного регіонального карантину.

Новини партнерів

Новий глава ДПС Любченко формально потрапляє під люстрацію, - юрист
Больова точка суспільства. Психолог пояснила, чому Тодоренко спровокувала скандал з "домашнім насильством"