Вчені з 32 країн стверджують, що Covid-19 передається по повітрю

Вчені з 32 країн стверджують, що Covid-19 передається по повітрю
Читать на русском

В організації ознайомилися зі зверненням понад 200 вчених з 32 країн світу щодо можливого передавання коронавірусу через повітря

Представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Марія Ван Керхове заявила, що ВООЗ перевіряє докази можливості повітряної передачі коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Керхове під час брифінгу.

В організації ознайомилися зі зверненням понад 200 вчених з 32 країн світу щодо можливого передавання коронавірусу через повітря.

"Офіційні особи говорять про можливість повітряного та аерозольного шляхів, як одного зі способів передавання коронавірусу", - пояснила Керхове.

Кілька днів тому майже 240 науковців надіслали ВООЗ відкритого листа, закликавши переглянути рекомендації щодо боротьби з коронавірусом. Вони вважають, що є ймовірність переміщення коронавірусу у повітрі у вигляді більш дрібних частинок, що дозволяє вірусу проникати в організм людини під час дихання.

Як повідомляв APnews раніше, президент США Дональд Трамп у вівторок, 7 липня, повідомив до конгресу про офіційний вихід країни з Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Новини партнерів

Через пожежу в Луганській області померла ще одна людина, 17 дітей госпіталізовані
Санлікар Ляшко заявив, що готовий звільнитися з МОЗ, щоб піти в мери Києва