ВООЗ припинила випробування двох препаратів проти коронавірусу через зростання смертності

ВООЗ припинила випробування двох препаратів проти коронавірусу через зростання смертності
Читать на русском

Фахівці одного з найбільш авторитетних медичних журналів The Lancet опублікували дослідження щодо гідроксихлорохіну і хлорохіну та його впливу на хворих на COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я тимчасово зупинила випробування хлорохіну та гідроксихлорохіну після того, як науковці виявили зростання випадків смерті серед госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом, які приймали вказані препарати. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву генерального директора ВООЗ Тедроса Аданома Гебреісуса на брифінгу.

За його словами, фахівці одного з найбільш авторитетних медичних журналів The Lancet опублікували дослідження щодо гідроксихлорохіну і хлорохіну та його впливу на хворих на COVID-19 пацієнтів, які були госпіталізовані.

"Автори повідомляють, що серед пацієнтів з COVID-19, які отримували препарат, при використанні його окремо або з макролідом, вони оцінили більш високий рівень смертності", - сказав Гебреісус.

Після цього ВООЗ вирішила провести аналіз і критичну оцінку всіх наявних у світі доказів, щоб оцінити потенційні вигоди і шкоду від цих препаратів.

"Виконавча група взяла тимчасову паузу у випробуванні гідроксихлорохінової групи ліків, поки дані перевіряються Радою з моніторингу безпеки даних... Ця проблема пов'язана з використанням гідроксихлорохіну і хлорохіну", - підкреслив Гебреісус.

Як повідомляв APnews раніше, Європейський союз та Австралія закликали провести ретельне розслідування джерела походження і масового поширення коронавірусу, це підтримали вже 122 країни, серед яких Україна.

Новини партнерів

У Харківську міськраду прийшли з обшуками співробітники СБУ - ЗМІ
Маски з кишені. У метро Києва розповіли, як пасажири порушували карантин