ВООЗ підвищила рівень загрози поширення нового коронавірусу

ВООЗ підвищила рівень загрози поширення нового коронавірусу
Читать на русском

До цього в доповідях загроза на світовому рівні оцінювалася як “помірна”.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила про підвищення загрози поширення на глобальному рівні зафіксованого в Китаї коронавірусу 2019-nCoV, внаслідок якого померло вже понад 100 людей. Про це йдеться у доповіді організації, оприлюдненій у понеділок, 27 січня.

“Дуже високий рівень загрози — в Китаї, високий — на регіональному рівні, високий — на світовому”, — йдеться у документі.

ВООЗ вказали на те, що в попередніх версіях була допущена помилка формулювання, а тепер її виправили. Виправлення глобальної оцінки ризику не означає оголошення міжнародної надзвичайної ситуації через поширення вірусу.

Коронавірус з Китаю продовжує розповсюджуватися світом. Перший випадок зараження на 2019-nCoV в ніч на 28 січня підтвердили у Німеччині.

Як повідомляв APnews, станом на 28 січня зараження коронавірусом 2019 nCoV в Китаї виявлено більш ніж у 4000 осіб, а кількість померлих перевищило 100 осіб. Пекін обмежив транспортне сполучення з низкою міст, фактично помістивши під карантин понад 56 млн осіб в 18 містах Хубей.

Новини партнерів

Бойовики блокують пересування місії ОБСЄ біля ділянок розведення сил протягом тижня
Баскетболіста Брайанта включать в Залу слави баскетболу