Водії вантажівок заблокували одну з трас на в'їзді до Києва

Водії вантажівок заблокували одну з трас на в'їзді до Києва
Читать на русском

Водії вантажівок висловили своє невдоволення багатоденними простоями на кордоні

У середу, 12 лютого, міжнародні перевізники влаштували акцію протесту на в'їзді до Києва, повністю заблокувавши дну зі смуг Бориспільської траси фурами. Про це повідомляє кореспондент APnews.

Таким чином водії вантажівок висловили своє невдоволення багатоденними простоями на кордоні, недостатньою кількістю дозволів на міжнародні автомобільні перевезення.

"Рух на в'їзді до Києва з боку Бориспільської траси нині частково ускладнений, тому що одну зі смуг транспорту повністю заблокували вантажівки. Нині їх тут понад півсотні, проте машини досі продовжують з’їжджатися, це представники міжнародних автоперевізників України", - йдеться у повідомленні.

На думку перевізників, електронна програма бронювання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення, яка запрацювала із січня цього року, є недосконалою, у зв'язку з тим, що через неї утворилися багатоденні черги на кордоні та скоротилася кількість міжнародних рейсів більш ніж на 5 тисяч.

Мітинг перевізників відбувається і під будівлею Кабінету міністрів України. Десятки фур звуковими сигналами запрошують вийти прем'єр-міністра, аби той вислухав їхні вимоги. Президент асоціації міжнародних автоперевізників України Леонід Костюченко заявив, що прем'єр-міністру та міністру інфраструктури надіслали вже 8 листів із проханням розв'язати їхні проблеми.

"5200 поїздок було не зроблено у січні 20-го року у порівнянні з минулим роком. Втрати в зарплаті перевізників становили за січень десь біля 28 млн грн. Крім того, держава втратила з плати до бюджету 32 млн. Це тільки без податку на прибуток ми не змогли порахувати податок на прибуток", - сказав він.

Водії вантажівок заблокували одну з трас на в'їзді до Києва
Водії вантажівок заблокували одну з трас на в'їзді до Києва

Новини партнерів

Єрмак розповів про можливість зустрічі Зеленського і Путіна
Єрмак розповів про основні принципи на посаді голови Офісу президента