Водії, слюсарі та зварювальники: Кличко розповів, що будуть робити з безробіттям

Водії, слюсарі та зварювальники: Кличко розповів, що будуть робити з безробіттям
Читать на русском

Кличко розповів, що наразі, як і до карантину, в Києві потрібні робітники комунальної сфери

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що через карантин у зв’язку з коронавірусом в місті багато людей залишились без роботи, проте влада сподівається, що столиця зможе з цим впоратись. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву мера в ефірі телеканалу ZIK.

"Ми знаємо, що зараз багато людей за власний рахунок відправили у відпустку, тобто вони залишились без роботи… Ми зараз перераховуємо бюджет нашого міста, можу сказати, що вже великі втрати, недоотримання дохідної частини бюджету буде. В той момент, коли ми будемо повертатись до звичайного життя, в перші часи буде невелике безробіття, але ми зможемо пройти цей час", - сказав він.

Кличко розповів, що наразі, як і до карантину, в Києві потрібні робітники комунальної сфери.

"У нас дуже багато вакансій в комунальній сфері. Нам потрібні водії, нам потрібні слюсарі, нам потрібні зварювальники, нам потрібно багато людей, які працюють в комунальній сфері. Це було до кризи, і я переконаний, що ситуація на сьогоднішній день не змінилась", - підкреслив мер.

Як повідомляв APnews раніше, не дивлячись на повідомлення про закінчення місць для хворих в Олександрівській лікарні, там є ще одне підготоване відділення.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко висловив сподівання, що після травневих свят заборону на використання метрополітену буде знято.

Новини партнерів

До кінця навчального року школи в Києві вже не відкриють, - Кличко
У поліції підтвердили, що блогера Анатолія Шарія зняли з розшуку в Україні