Власниця ТМ "Експрес-манікюр" може зайняти посаду віце-прем'єра – міністра з питань стратегічних галузей

Власниця ТМ "Експрес-манікюр" може зайняти посаду віце-прем'єра – міністра з питань стратегічних галузей
Читать на русском

Ліпівська-Ергюль подала декларацію до Єдиного державного реєстру.

На посаду віцепрем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості претендує власниця торгової марки "Експрес-манікюр" Олена Липівська-Ергюль. Примітно, що зараз цю посаду обіймає Олег Уруський.

Про бажання Липівської-Ергюль очолити Мінстратегпром стало відомо з декларації, яка подана до Єдиного державного реєстру 29 вересня. Пише APnews.

Згідно з документом, кандидат на високу посаду в Кабміні має право власності на торговельну марку "Експрес-манікюр" з 2009 року.

За 2020 рік дохід Липівської-Ергюль з основного місця роботи (компанія Sahne Vizyon Casting Turism в Туреччині) склав 20,4 тисячі гривень. Готівкою вона зберігає 378 тисячі доларів, 877 тисяч євро і 1,5 млн грн. Її чоловік - громадянин Туреччини Ергюль Сюлеймана Оузхан - за минулий рік отримав 633,84 млн грн в турецькій компанії Tantur Tourism Co.

Також з декларації відомо, що жінка володіє земельною ділянкою площею 1000 кв. м в с. Ревне Бориспільського району, спільно з чоловіком, донькою і батьком - квартирою в Києві 71,5 кв. м і разом з чоловіком і дочкою - квартирою 189,4 кв. м в Туреччині.

Крім того "Олена Липівська-Ергюль задекларувала одяг і сумочки, серед них, наприклад, сумочка бренду Chanel загальною вартістю понад 700 тисяч грн, одяг цієї марки й марки Fendi приблизно на 2 млн грн. У документі є відомості й про ювелірні прикраси Cartier і Van Cleef & Arpels на суму близько 800 тисяч грн.

Крім того, у власності жінки автомобіль Range Rover Sport 2016 року випуску. А у її чоловіка - Mercedes-Benz E180 теж року випуску.

Власниця ТМ "Експрес-манікюр" може зайняти посаду віце-прем'єра – міністра з питань стратегічних галузей

Раніше APnews повідомляв, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що ротації в складі Кабінету міністрів почнуться вже в жовтні.

Новини партнерів

Росія шантажем може почати повномасштабну війну з Україною через відсутність постачання газу - Вітренко
У Мінцифри анонсували появу ще трьох нових сервісів на порталі "Дія"