Власників ресторанів, що працюють, чекає штраф, а можливо і кримінальна відповідальність - МВС

Власників ресторанів, що працюють, чекає штраф, а можливо і кримінальна відповідальність - МВС
Читать на русском

Іван Варченко нагадав, що перед законом усі рівні

Норми адміністративного і кримінального кодексів України поширюються на всіх громадян країни без винятку, тому всі порушники нестимуть відповідальність. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі телеканалу "НАШ", передає APnews.

"Я не сумніваюся, що представники партії влади, в тому числі дуже зацікавлені, щоб це право і законність поширювалося на всіх. Законодавство передбачає покарання для підприємців за порушення карантинних правил у вигляді штрафів, які можу нараховуватися за кожен день порушення карантину, до 170 000 гривень відповідно до статті 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Якщо буде доведено, що підприємець свідомо ставив під загрозу інших громадян, то він понесе відповідальність за 325 статтею Кримінального кодексу України", - зазначив Варченко.

При цьому він вказав, що власника столичного ресторану "Монтеккі і Капулетті" чекає штраф.

"Поліція вже звернула увагу на ту інформацію, яка з'явилася в ЗМІ, і як мінімум покарання за адміністративною статтею чекає його власника", - підсумував радник глави МВС.

Варто відзначити, що ресторан "Монтеккі і Капулетті", який розташований в Печерському районі столиці, став другим закладом, навколо якого розгорівся скандал через порушення карантину.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, що екс-нардеп Олег Ляшко "закрив на карантин" ресторан Миколи Тищенка. Ляшко разом з помічниками в прямому ефірі забарикадували ресторан піноблоками і монтажною піною.

Новини партнерів

У "онлайн-школі" урок історії про агресію Росії замінили відео з Усиком
Лікар-біохімік: з початком пандемії зарплата не просто не виросла, її урізали на 25%