Власники ТРЦ "Dream Town" не будуть стягувати плату з орендаторів під час карантину

Власники ТРЦ "Dream Town" не будуть стягувати плату з орендаторів під час карантину
Читать на русском

Орендарям приміщень у ТРЦ потрібно буду сплачувати лише витрати для підтримки всіх систем і охорони майна.

Власники ТРЦ "Dream Town" не будуть нараховувати орендну плату і платежі за маркетинг своїм партнерам-орендарям на період карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву співвласника ТРЦ "Dream Town" Олександра Меламуда у Facebook.

За його словами, це стосується всіх магазинів, крім продуктових, які й надалі продовжують працювати під час введення обмежувальних заходів.

"Ми, власники ТРЦ "Дрім Таун", звертаємося до Вас, наших партнерів-орендарів. Події останніх днів показали, що всі ми повинні пережити ще одне випробування і вийти з нього з мінімальними втратами, гідно. Тому, не чекаючи влади, пропонуємо: ми не будемо нараховувати на період карантину орендну плату і платежі за маркетинг (крім працюючих продуктових)", - йдеться в заяві.

Також зазначається, що орендарям приміщень у ТРЦ потрібно сплатити лише витрати для підтримки всіх систем і охорони майна - OPEX і комунальні.

Крім того, потрібно буде оформити належні документи для того, щоб власники ТРЦ "Dream Town" мали юридичну підставу не нараховувати орендну плату.

Як повідомляв APnews, Рада дозволила ФОП не платити єдиний соцвнесок два місяці через введення обмежувальних заходів у зв'язку із поширенням коронавірусу.

Новини партнерів

Через коронавірус Донецьку та Луганську області закриють на виїзд та в’їзд
На кордоні з Польщею сотні українців утворили величезні черги і намагаються повернутися в країну