Влащенко: Якщо "закон про медіа" приймуть - доля всіх ЗМІ опиниться в руках Нацради

Влащенко: Якщо "закон про медіа" приймуть - доля всіх ЗМІ опиниться в руках Нацради
Ексклюзив
Читать на русском

Наталя Влащенко вказала, що даний законопроект призведе до посилення контролю за роботою всіх, кого вважатимуть ЗМІ.

Генеральний директор та телеведуча ZIK Наталя Влащенко вважає, що співробітники телеканалів знаходяться під постійним тиском Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, а якщо законопроект "Про медіа" буде прийнятий в його руках опиниться доля всіх ЗМІ.

Мова про це йде в матеріалі APnews "Закон про медіа очима журналістів: Інформаційна диктатура чи ліцензія на правду?".

"Факт залишається фактом, що люди, які працюють на телеканалах, є офіційними представниками офіційних ЗМІ та ніхто ніколи не хотів з Нацрадою сперечатися, лаятися або заперечувати їй, тому що від Нацради залежить доля телеканалів. Якщо закон "Про медіа" буде проголосований, то не тільки доля телеканалів буде залежати від Нацради, а й багатьох інших ЗМІ", - пояснила телеведуча.

При цьому вона вказала, що даний законопроект призведе до посилення контролю за роботою всіх, кого вважатимуть ЗМІ, в тому числі й блогерських YouTube-каналів.

"Звичайно, це призведе до посилення. Будь-яке посилення чогось веде до того, що інтерес до предмету зростає. Якщо ЗМІ будуть поставлені в ситуацію, коли не зможуть говорити офіційно, то звичайно буде рости інтерес до блогерів, до каналів в YouTube й так далі, а також до будь-якого натяку, сказаному на офіційних каналах. Ми ж пам'ятаємо ще в радянські часи, коли багато що було заборонено говорити, тому все, що було сказано напівнатяками, призводило публіку в страшний захват та читали підтексти навіть там, де їх не було", - підсумувала Влащенко.

Як раніше повідомляв APnews, глава НСЖУ Сергій Томіленко вважає, що Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення не підходить для контролю онлайн-медіа через політичну заангажованість й недовіру з боку журналістів

Новини партнерів

Boeing розбрату. Чому за півроку Іран не покарали за ракетний удар по українському літаку
Від Влади Седан до Аліни Буяльської: ТОП-10 сексуальних дружин та дівчат українських футболістів