Влащенко: Сьогодні пожежі в Україні - питання рівня національної безпеки

Влащенко: Сьогодні пожежі в Україні - питання рівня національної безпеки
Ексклюзив
Читать на русском

Телеведуча підкреслила, що в Україні є достатньо техніки для боротьби з пожежами, яку закупили ще при колишньому міністрі екології

Зараз питання пожеж в Україні знаходиться не в компетенції правоохоронних органів, а є питанням національної безпеки. Про це в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV розповіла журналістка і телеведуча Наталя Влащенко.

Вона нагадала, що коли відбулися масштабні пожежі в Чорнобильській зоні відчуження, просто пощастило і пішов дощ, однак наступного разу цього може не статися.

"Сьогодні пожежі в Україні - це вже навіть не питання правоохоронних органів, це питання національної безпеки. Тому що, якщо добре розгориться, і бог буде не милостивий, і не пошле дощ, як в останній раз. Остання ніч, коли палало все в рудому лісі, просто пощастило, пішов дощ вночі, а може таки не піти", - сказала Влащенко.

Телеведуча підкреслила, що в Україні є достатньо техніки для боротьби з пожежами, яку закупили ще при колишньому міністрі екології та природних ресурсів Остап Семерак, але для них немає палива.

"Мене чесно кажучи просто напружує, коли я дзвоню Семерака, колишньому нашому міністрові, а він каже:" Так ми ж закупили техніки дофіга, французькі вертольоти, але там же палива немає у них, тому їх не підіймають в повітря". Я чесно кажучи думаю, ну, колишній, напевно, може, трохи перебільшує. Питаю під час останнього інтерв'ю у Геращенко: "Правда?". Правда, виявляється. "Є проблеми", говорить Антон Юрійович", - додала Влащенко.

Як повідомляв APnews, через пожежу у Чорнобильській зоні радіоактивні речовини з відходів ЧАЕС можуть потрапляти у повітря.

Новини партнерів

Більшості вже хочеться блювати: Влащенко назвала головні проблеми судової системи в Україні
"Ви кращі, аніж я заслуговував": Нефьодов прокоментував своє звільнення