"Влада не місце для "плюшок": в ОП заявили, що Юрченко втратив етичні підстави бути депутатом

"Влада не місце для "плюшок": в ОП заявили, що Юрченко втратив етичні підстави бути депутатом
Читать на русском

В ОП сподіваються, що докази у цій та інших гучних справах зібрані в достатній кількості.

Народний депутат Олександр Юрченко втратив етичні підстави бути депутатом Верховної Ради. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"Що найбільше обурює в поведінці депутата Олександра Юрченка, так це зухвалість у спілкуванні - його, а разом з ним і його помічника, нехай і неофіційного. Національне антикорупційне бюро України зафіксувало, що пан Юрченко у свої 32 роки поводиться так, ніби він повністю пропустив весь політичний розвиток суспільства після 2014 року. Не побачив, не зрозумів, не навчився. Ніякого виправдання цьому бути не може. цілком логічно, що з такою зухвалістю він став "героєм" того відео, яке оприлюднило НАБУ і подивилася вся країна. Від зухвалості до хабарництва - завжди один крок", - йдеться в повідомленні.

При цьому в ОП сподіваються, що докази у цій та інших гучних справах зібрані в достатній кількості, щоб довести звинувачення в суді.

"Ще раз наголошуємо: ким би не був підозрюваний в корупції, має бути проведено повне розслідування всіх обставин кожної справи. Ніяких винятків з цього правила для нікого в державі не було і не буде", - підкреслили в Офісі президента.

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський закликав правоохоронні відомства "почути суспільство" і почати працювати продуктивніше, виявляти і карати хабарників.

"Домосід" Денис Беринчик проведе восьмий бій поспіль в Україні
Кернеса вивезли до Німеччини на спецлітаку в "протиковідній" капсулі

Новини партнерів