Влада Києва заявила про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті

Влада Києва заявила про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті
Читать на русском

Услід за маршрутками проїзд подорожчає і в комунальному транспорті.

Жителям Києва потрібно готуватися до підвищення вартості проїзду в комунальному громадському транспорті. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Київської міської держадміністрації.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, підвищення вартості проїзду - це "непопулярний", але необхідний крок. На нього потрібно піти, щоб уникнути транспортного колапсу в столиці.

"Ми змушені піти на цей крок заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників. Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на існуючому рівні означає: загнати перевізників в боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств", - заявив чиновник.

При цьому на цей час ще невідомо, на скільки саме подорожчає проїзд. Зараз в КМДА тільки починають проводити необхідну процедуру - очікують пропозиції від комунальних підприємств, в яких вони економічно доведуть новий тариф.

Вже після цього місцева влада сформує "обґрунтовану вартість проїзду", яку подадуть на обговорення громадськості. Також Поворозник заявив, що відкладати підвищення тарифу "вже не можна". Як приклад він назвав великі міста України, в яких вже виросла вартість проїзду в громадському транспорті - йдеться про Львів, Полтаві, Миколаєві та Запоріжжі.

Раніше APnews повідомляв, що приватні перевізники в Києві ще в травні підняли вартість проїзду до 10 гривень. Приблизно тоді ж про підвищення заговорили і представники влади - пообіцявши при цьому "компромісний" тариф.

Новини партнерів

У Кривому Розі в день смерті Андрія Павлова зник його близький друг
Помер автор світового хіта Feeling Good Леслі Брікасс