Влада Києва вирішила не закривати школи та дитсадки на час карантину

Влада Києва вирішила не закривати школи та дитсадки на час карантину
Читать на русском

Директори навчальних закладів зможуть самі вирішувати питання щодо переходу на дистанційне навчання.

Влада Києва прийняла рішення не закривати навчальні заклади (школи та дитячі садки) на час карантину. Таке рішення у КМДА ухвалили, попри погіршення ситуації з COVID-19.

Про це APnews повідомляє із посиланням на прес-службу КМДА.

За останні два тижні, як зазначила столична влада, у навчальних закладах змінилася ситуація з хворими на ГРВІ та коронавірус. Станом на сьогодні серед вчителів та учнів хворих трохи більше ніж 1%.

Втім, заступник голови Київської міської адміністрації Валентин Мондрієвський заявив, що директори все ще можуть самостійно приймати рішення про перехід на дистанційне навчання в залежності від рівня захворюваності в школі чи садочку.

За його словами, таке рішення дозволить розірвати ланцюжок захворюваності у закладах, де хворих багато. З іншого боку, зупиняти навчальний процес у закладах, де дітей та педагогів хворіє мало не доведеться.

"Пояснюйте дітям про їхню відповідальність. Адже, захворівши, вони несуть захворювання додому, заражають усю сім'ю. Чим ретельніше ми дотримуватимемося елементарних правил, тим швидше пройдемо пік захворюваності і повернемося до звичного життя", - таким чином Мондрієвський звернувся до батьків учнів.

Раніше APnews повідомляв, що в Україні за добу виявили понад 32 000 випадків COVID. Ця цифра стала абсолютним рекордом за весь час пандемії.

Новини партнерів

Данія підтримає Україну, виділивши 73 млн євро допомоги
Кремінь перевірив прес-марафон Зеленського: порушення знайшли, але покарання за російську не буде