Влада Києва відшкодує витрати родичам жертв COVID-19, яких кремували

Влада Києва відшкодує витрати родичам жертв COVID-19, яких кремували
Читать на русском

Київська влада вирішила допомогти тим сім'ям, у яких хтось і родичів помер від коронавірусу і його при цьому кремували

Столична влада відшкодує родичам витрати на транспортування і кремацію загиблих від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу КМДА.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, послуги надасть комунальне підприємство "Спецкомбінат - ритуальна служба".

"Ми розуміємо, що в багатьох сімей, яких спіткало горе і їхні близькі люди померли від інфекції, може бути важке фінансове становище. Таким сім'ям ми готові піти назустріч і допомогти. Нагадаю, кремація в умовах поширення інфекції є рекомендованим способом поховання осіб, які померли від COVID-19", - заявив Пателєєв.

При цьому він вказав, що преференцій немає для жодного підприємства, в тому числі й приватного.

"Є єдині для всіх методичні рекомендації з поховання померлих з підозрою або підтвердженням гострої респіраторної хвороби Covid-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2. Вони затверджені розпорядженням керівника заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. І це рекомендації, які, перш за все, повинні убезпечити від нових випадків інфікування. Адже сьогодні в столиці понад півтори тисячі підтверджених випадків хвороби", - підсумував чиновник.

Як раніше повідомляв APnews, в Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що в Україні відсутні серйозні спалахи коронавірусу.

Новини партнерів

Поліція повинна відреагувати на зізнання Парасюка про обстріл правоохоронців на Майдані - юрист
Обвалу чекати не варто: що буде з цінами на авто в Україні після карантину