Влада Італії може скасувати продаж острова сину власника "Мотор Січ" Богуслаєву

Влада Італії може скасувати продаж острова сину власника "Мотор Січ" Богуслаєву
Читать на русском

Міністерство культурної спадщини Італії почало перевірку документів з продажу острова Галлінара Олександру Богуслаєву.

Італійський уряд вивчає акт купівлі-продажу острова Галлінара поблизу Лігурії, який придбав син колишнього власника компанії "Мотор Січ" Олександр Богуслаєв.

Про це повідомляє APnews з посиланням на видання La Stampa.

Зазначимо, що острів Галлінара з 1989 року має статус національного заповідника, що накладає певний правові обмеження на його використання. Також статус заповідника дає державі пріоритетне право на його покупку.

Йдеться про те, що в цьому випадку держава могла б скористатися цим правом. За даними видання, це, зокрема, обговорили під час телефонної розмови мер міста Альбенга, що у регіоні Лігурія, до якого належить острів Галлінара, Ріккардо Томатіс та міністр культурної спадщини та культурної діяльності Італії Даріо Франческіні.

"Протягом останніх кількох днів я задіяв усі свої зв'язки, щоб оцінити можливість застосування пріоритетного права у справі купівлі острова Галлінара", - пояснив міський голова Альбенги.

"Вчора вдень мені дзвонив міністр Даріо Франческіні, який запевнив, що компетентні органи міністерства вивчають документи, наявні обмеження та наші пріоритетні права", - сказав він.

Підсумовуючи, Томатіс зазначив, що задоволений отриманими відповідями на це питання та позитивним діалогом, що розпочався з міністерством та наглядовими органами.

"Острів Галлінара важливий для нас, його треба цінувати та захищати, і ми сподіваємось, що він буде доступним для всіх", - додав він.

Як повідомляв APnews раніше, Син екс-власника "Мотор Січ" Богуслаєв купив в Італії острів за 10 мільйонів євро.

Новини партнерів

У Київській області загинули три людини під час чищення каналізації
"Вирішив не відставати": Радник Зеленського написав заяву про звільнення