Влада готова приректи українців на загибель, аби не дати Медведчуку привезти громадян додому, - політтехнолог

Влада готова приректи українців на загибель, аби не дати Медведчуку привезти громадян додому, - політтехнолог
Читать на русском

Володимир Шамин нагадав, що представники ОРДЛО самі запропонували Медведчуку співпрацю в питанні передачі українських громадян

Нинішня влада, тільки щоб не поступитися голові політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктору Медведчуку, готова піти на будь-які абсурдні речі, аж до закупівель неякісних вакцин від коронавірусу або критики процесу звільнення з ОРДЛО утримуваних осіб. Про це у своїй колонці на сайті "Кореспондент" написав політтехнолог Володимир Шамин.

Він зазначив, що представники ОРДЛО самі запропонували Медведчуку співпрацю в питанні передачі українок.

"Схоже, основний девіз нашої влади в останні місяці: Нехай здохнуть всі, головне, щоб ні кроку не поступитися Медведчуку. І це стосується всього, починаючи від вакцин, закінчуючи звільненням утримуваних осіб. Давайте краще закупимо китайський ширвжиток з ефективністю 50% втридорога, який наші чиновники гордо іменують "вакциною від коронавірусу", ніж візьмемо якісні ліки з Росії, про що вже давно домовився Медведчук! Нехай наші люди сидять по 15 років в тюрмах "ЛДНР", ніж про їх звільнення домовиться Медведчук! Така логіка сьогоднішніх патріотів? На це можна відповісти так: ОРДЛО САМІ запропонували передати громадян Медведчуку. Це - повага до людини, які може встановити мир на Донбасі та втома від ведення переговорів з офіційним Києвом, якого цікавлять виключно політичні плюшки, а не мир й долі людей", - підкреслив Шамин

Він нагадав, що мова йде про чотирьох жінок різного віку. Всі вони звинувачуються в шпигунстві на користь України, державній зраді та засуджені владою ОРДЛО на термін 12-14 років.

"І наші патріоти на чолі зі владою Зеленського кричать "зрада" на всі спроби Медведчука продовжувати переговори щодо їхнього звільнення. Адже це чиїсь мами, сестри, та врешті-решт - наші співгромадяни, які проявили більший патріотизм, ніж всі ці диванні війська, й завсідники затишних телевізійних студій, які вміють тільки розмахувати своїми аргументами. Та й Медведчук більший патріот, ніж всі ті, хто тріпається про любов до країни. Знаєте чому? Тому, що він не говорить, а робить. Причому більше, ніж вся нинішня влада разом взята. Звільняє людей, домовляється про позачергові поставки якісної вакцини, добивається зниження тарифів. І цим неймовірно дратує тих, хто звик тільки декларувати порожні гасла й жити з нескінченної оглядкою на своїх заокеанських спонсорів", - додав Шамин.

Новини партнерів

"Задушив, бо дістали": у Києві чоловік жорстоко вбив трьох цуценят
В ОРЛО спростували заяву Денисової про передання їй дев'яти утримуваних осіб