Включені в списки кримські татари можуть відмовитися від обміну полоненими, - Джемілєв

Включені в списки кримські татари можуть відмовитися від обміну полоненими, - Джемілєв
Читать на русском

Кримські татари можуть відмовитися брати участь в майбутньому обміні, якщо дізнаються, що їх міняють на "бандитів"

Лідер кримськотатарського народу і народний депутат від "Європейської солідарності" Мустафа Джемілєв заявив, що списки для обміну полоненими вже готові, передає Громадське радіо.

"Нам передали список з СБУ на затвердження. І невдовзі вони за будь-яку ціну все-таки планують обмінювати людей. Але ми для себе визначили пріоритети: обмінювати потрібно передовсім тих, у кого найбільші терміни, наприклад, 17-18 років і по стану здоров’я. Списки вже готові, але зараз Росія просто не веде розмов про це", - пояснив Джемілєв.

За його словами, омбудсмен Людмила Денісова обіцяла, що кримські татари будуть включені в обмінні списки. Крім того, лідер кримськотатарського народу зазначив, що кримські татари можуть відмовитися брати участь в майбутньому обміні утримуваними особами, якщо дізнаються, що їх міняють на "бандитів".

"Я мушу сказати, що росіяни категорично проти звільнення кримських татар. По-друге, у нас там доволі ідейні люди. Якщо вони дізнаються, що їх обмінюють на бандитів, то вони можуть і відмовитися", - підкреслив Джемілєв.

Як раніше повідомляв APnews, президент України Володимир Зеленський заявив, що обмін полоненими з Російською Федерацією планується в березні.

Новини партнерів

Влада Італії закрила всю країну на карантин
Ціна на нафту на торгах зросла більше ніж на 7%