Вітренко заявив, що Україна "в стилі Усика" розбереться з Росією і "Північним потоком - 2"

Вітренко заявив, що Україна "в стилі Усика" розбереться з Росією і "Північним потоком - 2"
Читать на русском

Він додав, що "варто розраховувати тільки на себе", а не покладатися на обіцянки гарантій від США і Німеччини

Глава «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив, що Україна "в стилі Усика" розбереться з Росією і "Північним потоком - 2". За його словами, сподіватися на обіцяні гарантії від США і Німеччини не варто.

Про це APnews пише з посиланням на його заяву в ефірі "Україна 24".

Він зазначив, що перед боєм Усика були розмови, що у спортсмена немає шансів, однак це не завадило йому перемогти. Такий же результат може показати і Україна "за допомогою сили права".

"Наша сила в правовій обгрунтованості нашої позиції. У нас є успішний досвід, коли ми перемагали Росію за допомогою сили права (Стокгольмський арбітраж). Наприклад, вчора був бій, де наш українець (Олександр Усик - ред.) переміг за рахунок боксерської техніки, майстерності, а не за рахунок фізичної сили. Джошуа був набагато більше, довше руки, всі говорили, що немає у Усика шансів, але за рахунок техніки і боксерської підготовки він переміг. Так само ми перемагали раніше "Газпром", будучи "андердогами", ніхто не вірив, що можемо перемогти... якраз за рахунок цієї сили права ми перемогли і зараз хочемо зробити те ж саме", - сказав Вітренко.

При цьому він додав, що не варто сподіватися, що США і Німеччина стримають обіцянки, якщо Росія перестане виконувати зобов'язання по транзиту газу. Він підкреслив, що Україна буде відстоювати свої інтереси в міжнародному суді.

Раніше APnews писав, що Джошуа після бою з Усиком потрапив до лікарні з підозрою на перелом черепа.

Новини партнерів

До німецького парламенту вперше пройшла жінка-трансгендер
У Черкаській області сімейний лікар торгувала липовими COVID-сертифікатами: 5000 за документ