"Вистачає інтелекту": "Міс Україна" Анна Неплях поскаржилася на хейт за російську мову

"Вистачає інтелекту": "Міс Україна" Анна Неплях поскаржилася на хейт за російську мову
Читать на русском

Вона заявила, що виросла в російськомовній родині в місті, де 90% жителів розмовляють саме російською

Переможниця конкурсу "Міс Всесвіт Україна" Анна Неплях зіткнулася з хвилею хейта через те, що веде соцмережі російською мовою. Дівчина попросила поважати її право говорити тією мовою, якою їй зручно.

Про це APnews пише з посиланням на Інстаграм Анни.

"За останню добу я отримала мільйон звинувачень в тому, що я в своєму блозі, де 90% російськомовної аудиторії, пишу пости і розмовляю російською мовою. Тому що не знаю української. Як бачите, вельмишановне панство, українську мову можна вивчити за добу" , - іронічно сказала переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт" в сторіс - примітно, українською мовою.

Дівчина заявила, що прекрасно знає і спілкується державною без суржику. На підтвердження тому вона й записала сторіс, кажучи чистою українською.

При цьому вона підкреслила, що виросла в російськомовній родині в місті, де 90% жителів розмовляють саме російською (Анна - з Дніпра).

"Як бачите, мені вистачає інтелекту говорити чистою та красивою українською і не паплюжити її суржиком. Але при цьому я заслуговую на повагу і можливість самовиражатися тією мовою, якою мені зручно. Дякую за розуміння", - резюмувала Анна.

Раніше APnews писав, що відомо про нову "Міс Україна Всесвіт", яка незабаром представлятиме нашу країну на міжнародному рівні.

Новини партнерів

"Це порушення Конституції" - нардеп Камельчук виступив проти допуску в Раду по COVID-сертифікатах
Два роки жили у таборі біженців: у Сирії чекають на евакуацію ще 11 українських сімей