"Високосний" невинен. Чи закінчаться випробування людства після 2020 року - прогнози астролога

"Високосний" невинен. Чи закінчаться випробування людства після 2020 року - прогнози астролога
Ексклюзив
Читать на русском

Нагадаємо, Президент України нещодавно заявив, що високосний рік винен в економічній скруті в країні. Ми дізнались, чи це так насправді

Терористи, пожежі, повені, коронавірус - все це спіткало Україну в 2020 році. Причому не тільки Україну: в США - протести, в Австралії - пожежі, а в усьому світі - пандемія і падіння економіки. "Збіг обставин" - подумаєте ви. "Високосний рік", - стверджує Зеленський.

Нагадаємо, Президент України дійсно на нещодавній зустрічі в Чернівецькій області заявив, що високосний рік винен в економічній скруті в країні.

"... І курс, і все інше, COVID-19 ... Ну вийдемо ми з цієї ситуації, все стабілізуємо. Такий, як то кажуть, найскладніший високосний рік", - заявив Президент тоді.

Всерйоз він говорив чи ні - стверджувати не беремося. Але до астролога звернутися все ж вирішили.

В ексклюзивному коментарі APnews астронумеролог, майстер енергохілерства і кармакоррекціі "AngelTatianaStudio" Тетяна Долготович пояснила, чи можна звинувачувати 2020 у тому, що він високосний і тому нарікати, що саме він винен у всіх бідах, які спіткали планету. А також експерт поділилася прогнозами, коли ж все-таки це все закінчиться.

Високосний = проблемний?

Тетяна Долготович стверджує, що високосний рік тут ні до чого. Хоча в ньому є певні нюанси, але вони стосуються більше нумерології.

"Я не погоджуся з формулюванням, що високосний рік взагалі в чомусь винен. Високосні роки - це такі роки, які проявляють карму, яку люди напрацьовують за певний період свого життя. Саме цей високосний рік так сильно все проявив, тому що тут збіг великої кількість астрономічних і нумерологічних показників", - пояснила експерт.

2020 на нумерології

"Ми бачимо: "2020" - двійки і нулі. Це говорить про те, що енергія двоїста, світ поділяється на добро і зло, люди поділяються, виявляють і вибирають ту сторону, на якій їх душа готова далі перебувати. Нулі ж говорять про те, що йде обнулення нового фундаменту на наступні роки і, в принципі, століття", - сказала астронумеролог.

І пояснила, що в 2020 дійсно багато збігів обставин.

"За слов'янським календарем починається епоха Вовка, до цього була епоха Лисиці. За астрономічним показниками почалася епоха Водолія, до цього була епоха Риб. Змінюється енергія, змінюється структура всередині і вектор напрямку розвитку людства в цілому. І, відповідно, в цьому році людство опрацьовує ту карму (суму наслідків, дій, думок кожної живої істоти на планеті Земля", - розповіла Тетяна Долготович.

І пояснила, що для того, щоб перейти в нову епоху остаточно, необхідно звільнитися від негативних, що руйнують карму, установок, які були сформовані людьми. Звільнитися - означає зрозуміти ці уроки і пропрацювати їх.

Перехід з епохи в епоху - складне випробування

Експерт зазначила, що перехід з епохи в епоху відбувається через кожні, приблизно, 2500 років.

"А тепер уявіть, який досвід (негативний і позитивний) карми напрацьований за цей тривалий період часу. І ось зараз він йде сплеском, причому потужним, який стосується всієї планети і всього людства", - сказала астронумеролог.

На її думку, всі негативні не тільки вчинки, але навіть думки людей перетворилися в реальність.

"Десь пожежі, десь потопи, десь тварини гинуть у великій кількості, десь відбуваються великі мітинги, які, в основному, курируються тими, хто перебуває при владі і кому це вигідно. Для чого це все? Для того, щоб людство опрацювало і усвідомило, що навіть думки кожного мають вагу і значення, і вони реально впливають на реальність людей і планети", - пояснила Тетяна Долготович.

Так коли ж все це закінчиться?...

Астронумеролог заявила, що все буде залежати від того, як себе проявляє кожна людина в даний момент. Якщо вона починає усвідомлювати ситуацію, міняти її (і так зробить кожен), то і події будуть змінюватися.

"Найближчі 2-3 роки будуть "трансформаційними", а не негативними. Будуть відбуватися різні значущі події, які будуть підштовхувати кожну людину до трансформації своєї особистості і зміцнення свого духу", - пояснила експерт.

І наголосила, що епоха Водолія якраз і має на увазі свободу духу, свободу прояву себе. І зараз, за ​​її словами, ми знаходимося тільки напередодні цього всього процесу.

"А це означає, що ці процеси тільки почалися. Тому в 2021 році полегшення дуже непряме, мінімальне. Більше скажу: до 2020 року була підготовка, і ось ці всі події проходили в "тіньовому" форматі (не так було сильно проявлено всі ці хвилі пожеж, потопів і так далі). На кожну астрономічну подію ми отримуємо урок для проходження карми. Це, з одного боку, добре, так як ми можемо швидше опрацювати свої помилки, але з іншого боку - воно проявляється в дуже яскравому форматі", - пояснила експерт.

За прогнозом Тетяни Долготович, події негативного формату протягом найближчих 2,3, може, 10 років ще будуть залишатися найбільш яскравими. А умовний "кінець" бідам прийде за певних умов.

"Людство має проявити і зміцнити свій дух і свою волю, і проявити усвідомленість в своїх діях, вчинках і навіть думках. Людина повинна усвідомити, що він відповідальний за все, що він робить і думає, і намагатися перевести це в позитивне русло, причому як по відношенню до себе, так і по відношенню до всіх оточуючих. І зрозуміти, що твій будинок - це планета Земля, а не квартира в Києві", - сказала астролог.

І зазначила, що бачить у всій цій ситуації 2 вектора:

  1. опрацювання негативної карми, яку людство зібрало своїми думками і своїми вчинками за весь цей час;
  2. усвідомлення маніпуляції ззовні.

З приводу останнього Тетяна Долготович пояснила, що бачить в цей період і маніпуляцію і придушення волі людини з боку влади (і мова не про якогось конкретного президента якоїсь конкретної країни).

"Влада намагається захопити уми, свідомості людей і використовувати їх у своєму ключі. Відповідно, придушити волю, посадити всіх людей на "карантин" для того, щоб вселити страх, вичавити всі фінансові кошти, щоб люди стали безпомічними і потім були готові погодитися на будь-які умови, аби мати можливість працювати, жити, пересуватися, подорожувати. Люди приймуть будь-яку "таблетку", "щеплення", будь-яку умова, будь-який чіп і все інше, що їм запропонують. Головне, щоб була можливість діяти", - пояснила експерт.

Тому підкреслила, що важливо стати більш усвідомленим, більш аналізуючим, зміцнити свій внутрішній стрижень. Інакше, як зазначила астролог, це запуск нового "яскравого і відкритого рабовласницького ладу".

Читайте також:
Коли закінчиться пандемія коронавірусу в Україні та світі: прогнози астрологів

Новини партнерів

У Харкові грабіжник з палицею виніс з Укрпошти 30 000 гривень
Пустирю з запахом сечі в Києві хочуть привласнити назву "Сквер імені Василя Сліпака"