Вірус у напівфабрикатах: Китай висунув нову теорію спалаху COVID-19 в Ухані

Вірус у напівфабрикатах: Китай висунув нову теорію спалаху COVID-19 в Ухані
Читать на русском

Вчені вважають, що захворювання могло потрапити до Китаю з іншої країни.

Фахівці Центру з контролю і запобігання масових захворювань Китаю розглядають нову теорію щодо виникнення коронавірусу, що спровокувало світову пандемію. Так, вчені вважають, що вірус міг потрапити на територію Уханю разом з напівфабрикатами, і закликають ВООЗ перевірити цю теорію.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Global Times.

Спеціалісти центру порівняли інформацію щодо хворих на коронавірус людей зі зразками, які були зібрані на упаковках напівфабрикатів.

Результати показали, що захворювання могло потрапити до Китаю з іншої країни або ж іншого району Китайської народної Республіки.

Повідомляється, що влітку 2020 року у місті Далянь стався локальний спалах коронавірусу серед співробітників компанії, яка займається торгівлею морепродуктами.

У жовтні того ж року спеціалісти Центру з контролю і запобігання масових захворювань КНР заявили, що захворювання могло потрапити на територію Уханю через імпорт продуктових товарів.

Лю Цзюнь, дослідник з Китайського центру контролю захворювань, який також є членом спільної експертної групи ВООЗ та Китаю, розповів Global Times, що 390 із 678 магазинів на ринку морепродуктів Хуанань продали 29 видів напівфабрикатів з 20 країн світу та регіонах. Вони також виявили, що імпортовані продукти, продані у вересні-грудні 2019 року в Ухані, надходили з 37 країн та регіонів, що охоплюють 440 видів продуктів.

Як повідомляв APnews, у співробітників китайської лабораторії почалися симптоми COVID-19 за 3 місяці до пандемії.

Новини партнерів

У Львові злочинець проштрикнув ножем живіт поліцейського
До Одеси привезли 133 біженців з Афганістану