Виробництва завантажені повністю: Тимошенко пояснив, чому засоби захисту закуповують за кордоном

Виробництва завантажені повністю: Тимошенко пояснив, чому засоби захисту закуповують за кордоном
Читать на русском

Протягом місяця в Україну привезли 1,3 мільйона респіраторів і близько 200 тисяч одноразових костюмів

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що в Україні підприємства з виробництва засобів захисту працюють на повну потужність, однак цього все одно не вистачає. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Тимошенко в ефірі телеканалу ZIK.

"Українські підприємства завантажені на повну потужність з виробництва масок, одноразових костюмів, українських ПЛР-тестів. Вони завантажені повністю. Просто цього недостатньо, особливо, що стосується звичайних тришарових масок, які продаються для населення в аптеках. Тому рітейлори і всі інші закуповують їх за кордоном. Що стосується спеціальних засобів захисту, як респіратори, окуляри. Респіратори в невеликій кількості виробляються в Україні, вони викуповуються, як рітейлорами, так і окремими лікарнями. Але це дуже мала кількість", - сказав він.

За його словами, протягом місяця в Україну привезли 1,3 мільйона респіраторів і близько 200 тисяч одноразових костюмів.

"За місяць ми привезли 1,3 мільйона респіраторів, близько 200 тисяч одноразових костюмів, запустили виробництво багаторазових костюмів, уклали контракт з ними, замовили 12 тисяч костюмів. Ми закупили 250 тисяч тестів в Китаї і в Кореї. Ми замовили українські тести, вже відвантажено 600 тисяч. Буде відвантажено ще 1,4 мільйони", - підкреслив він.

Як раніше повідомляв APnews, заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко розповів, що на початку пандемії коронавірусу в країні не було засобів захисту в необхідній кількості.

Новини партнерів

Тимошенко пояснив, чому в Україні були проблеми з розвезенням засобів захисту
Тимошенко розповів, як вдалося знизити ціни на маски в два рази