Виробника роботів Boston Dynamics майже за мільярд доларів може купити концерн Hyundai

Виробника роботів Boston Dynamics майже за мільярд доларів може купити концерн Hyundai
Читать на русском

Це буде вже третя операція з купівлі цієї інженерної компанії.

Компанію-виробника роботів Boston Dynamics можуть купити втретє за сім років. Про це APnews повідомляє з посиланням на цілий ряд профільних видань - Bloomberg, The Robot Report і The Korea Economic Daily.

Згідно з інформацією джерел, японський IT-інвестор SoftBank продасть компанію корейському концерну Hyundai. Сума операції може скласти 921 мільйон доларів. При цьому угода поки офіційно не проведена - документи збираються підписати сьогодні.

У Hyundai є власний підрозділ, який займається розробкою промислових роботів і не тільки. Наприклад, минулого року компанія представила концепт безпілотного Elevate - він може крокувати, їздити і дертися по стінах. Його основне призначення - роботи на місцях великих природних та техногенних катастроф. Тому ця угода виглядає логічно.

Що стосується самих Boston Dynamics - компанія існує з 1992-го року. З 2013-го по 2017-й компанією володіла корпорація Alphabet (також володіє Google). У 2017-му компанію купили японці з SoftBank за неназвану суму.

У 2020-му році Boston Dynamics запустила серійне виробництво і продаж роботів-собак Spot, які здатні транспортувати невеликі вантажі пересіченою місцевістю і виконувати різні завдання в важкодоступних або небезпечних для людини місцях.

Нагадаємо, що корейський концепт Elevate потрапив в нашу добірку з десяти найбільш футуристичних автомобілів 2020 го року. Крім цього безпілотника в топі, наприклад, знайшлося місце автомобілю з целюлози.

Новини партнерів

Сайт видання "Ехо Києва" піддався масштабній хакерській атаці
Названі головні кольори 2021 року: вони допоможуть віднайти стійкість та надію