Вірменський гросмейстер Левон Аронян заявив, що буде виступати за США

Вірменський гросмейстер Левон Аронян заявив, що буде виступати за США
Читать на русском

Наразі шахіст займає шосте місце в списку FIDE.

Вірменський гросмейстер Левон Аронян вирішив переїхати в США, а також виступати за цю країну. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву шахіста на його офіційній сторінці в Facebook.

Шахіст заявив, що прийняв таке рішення після того, як вірменський уряд практично повністю припинило підтримку шахів в країні. "Мені, на жаль, не вдалося пояснити новому уряду, що шахи - це велика спадщина нашої країни, що наші успіхи на цьому терені - це одне з найбільших досягнень нашої країни", - заявив Аронян.

При цьому Аронян підкреслив, що перед ним постав вибір: кинути справу життя або переїхати туди, де його цінують. Очікування ж змін, на думку шахіста, це марна трата часу, яка, до того ж погано впливає на його спортивну кар'єру.

"Прочекавши понад рік виконання обіцянок діючої влади, я зрозумів, що змушений прийняти поворотне рішення і виїхати з рідної країни", - заявив гросмейстер. При цьому Аронян підкреслив, що продовжить "робити все можливе і неможливе для своєї країни навіть здалеку".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Вірменії почалися масові акції протесту. Люди вийшли на вулиці з вимогами відставки чинного прем'єр-міністра країни Нікола Пашиняна.

Новини партнерів

Зеленський підписав указ про притягнення до відповідальності за невиконання рішень РНБО
У Львові підліток до смерті побив бездомну жінку