Вірменія та Азербайджан звинуватили один одного у зриві перемир'я в Нагірному Карабасі

Вірменія та Азербайджан звинуватили один одного у зриві перемир'я в Нагірному Карабасі
Читать на русском

Сьогодні з 12:00 в Нагірному Карабасі мало розпочатися перемир'я, про яке сторони домовилися під час переговорів у Москві.

Міноборони Вірменії та Азербайджану заявили про порушення перемир'я у Нагірному Карабаху. Про це APnews пише з посиланням на заяви представників оборонних відомств двох країн.

Так, Вірменія звинуватила Азербайджан у нанесенні удару по Еріцванку і Арцваніку. Про це представник Міноборони Вірменії Арцрун Ованесян написав у Facebook.

За його словами, азербайджанські ВС завдали по Капану ракетного удару.

Пізніше він уточнив, що по Капану ракетного удару не було, проте Азербайджан застосував ударні БПЛА, обстрілявши Еріцванк, а також село Арцванік Сюнікської області Вірменії. Одна людина загинула.

У свою чергу, Міноборони Азербайджану спростувало інформацію про обстріл Капана.

Пізніше воно заявило, що "територія Тертерського і Агдамського районів обстрілюється противником".

Пізніше прес-секретар міністра оборони Вірменії Шушан Степанян заявила про атаку сил Азербайджану в Нагірному Карабасі з південного напрямку і про обстріл міста Гадрут.

Вона також зазначила, що заява Міноборони Азербайджану про те, що вірменська сторона веде вогонь в напрямку Тартарского і Агдамського районів, "є черговою фальсифікацією".

Вірменія та Азербайджан звинуватили один одного у зриві перемир'я в Нагірному Карабасі

Як повідомляв APnews раніше, Вірменія та Азербайджан під час 10-годинних переговорів у Москві домовились про перемир'я в Нагірному Карабасі.

Новини партнерів

У чотирьох областях України лікарняні ліжка заповнені на більш ніж 70%
Степанов пояснив, як зробити безкоштовний тест на COVID-19 в приватній лабораторії