Вірменія пішла на мирну угоду щодо Карабаху через брак військових

Вірменія пішла на мирну угоду щодо Карабаху через брак військових
Читать на русском

Нікола Пашинян заявив, що у армії Вірменії проблеми з мобілізацією резерву

Прем'єр-міністр Вірменії Нікола Пашинян пішов на мирну угоду щодо Нагірного Карабаху, тому що таку рекомендацію дали Збройні сили країни. Про це повідомляє APnews з посиланням на звернення політика до народу.

За його словами, у армії Вірменії є проблеми з мобілізацією резерву для продовження бойових дій.

"Армія говорила, що потрібно зупинитися. Тому що у нас є питання, перспектив їх вирішення немає, або ресурс виявився вичерпаний. Практика показала, що цивільні, на жаль, не настільки готові повноцінно брати участь в бойових діях, вони швидко втрачають боєздатність, що створює проблеми", - заявив Пашинян.

При цьому він вказав, що війна на Нагірному Карабасі триває.

"Бойові дії в Карабасі тривають, ми сподіваємося, що вони припиняться", - зазначив політик.

У свою чергу, президент самопроголошеної Нагірно-Карабахської республіки Араік Арутюнян заявив, що пішов на перемир'я тільки через відсутність сучасної зброї. Він вказав, що за 43 дні бойових дії Вірменія втратила контроль над більшою частиною територій Карабаху та продовження війни може призвести до втрати всього регіону.

"Якби військові дії перейшли в тил, наслідки на передовій були б незворотні. Я попереджав, що ми в вас потребуємо, я говорив про це 29 жовтня біля храму Казанчецоц, говорив, що Шуші в небезпеці", - заявив Арутюнян.

Як раніше повідомляв APnews, представники Вірменії, Азербайджану та Російської Федерації підписали документ для припинення війни на Нагірному Карабасі.

Новини партнерів

Протестуючі вкрали з резиденції прем'єра Вірменії парфуми, годинник та водійські права
У Києві евакуатор незаконно забрав машину зі стоянки і розтрощив її. Фото