Вірменія і Азербайджан почали обмін полоненими

Вірменія і Азербайджан почали обмін полоненими
Читать на русском

На даний момент сторони конфлікту ще не повідомили про кількість військовополонених, що утримуються в ув'язненні у противника.

14 грудня Вірменія і Азербайджан почали обмін полоненими. Про це повідомляє APnews з посиланням на "РИА Новости".

За даними ЗМІ, домовленості про обмін досягли за участю міжнародних організацій і командування російських миротворчих сил. Наразі Єреван чекає повернення першої групи полонених.

Вірменія vs Азербайджан: довідка

27 вересня карабаський конфлікт Вірменії і Азербайджану знову перейшов до гострої фази. Звинувативши один одного в нападі, протиборчі сторони відкрили вогонь. У цей же день Вірменія і "НКР" оголосили воєнний стан і загальну мобілізацію, Азербайджан - воєнний стан і комендантську годину в деяких містах.

10 жовтня Вірменія та Азербайджан під час 10-годинних переговорів у Москві домовилися про перемир'я у Нагірному Карабасі. Згодом, попри укладені домовленості, сторони конфлікту продовжили звинувачувати один одного в збройних провокаціях.

У листопаді конфлікт нарешті завершився переконливою перемогою Азербайджану. Через місяць Вірменія заявила про спробу Баку атакувати одну з позицій вірменських військ у Нагірному Карабасі.

Раніше APnews повідомляв, Азербайджан назвав свої втрати у війні з Вірменією.

Новини партнерів

В Європі повністю відмовляться від вантажівок з ДВЗ вже через 20 років
У Києві та області після зимового локдауну можуть значно підскочити ціни на проїзд у маршрутках