Вірю в грип, пневмонію та SARS: нардеп Камельчук пояснив свою скандальну заяву про COVID-19

Вірю в грип, пневмонію та SARS: нардеп Камельчук пояснив свою скандальну заяву про COVID-19
Читать на русском

Юрій Камельчук не заперечує, що люди тяжко хворіють, а лікарі з усіх сил намагаються їх врятувати

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук визнає, що люди хворіють на грип та пневмонію, і вірить в існування вірусу SARS. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву політика в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я вірю в те, що люди хворіють, я вдячний лікарям за те, що вони допомагають людям ставати здоровішими, ставлять їх на ноги. Я вірю, що люди хворіють на грип, пневмонію, різними видами різного ступеня тяжкості, вірю, що є SARS, і він був ідентифікований давно, що існують коронавіруси, і вони були ідентифіковані давно, ще в Радянському Союзі в 1960-х роках. у 2015 році деякі турагентства не рекомендували їхати в одну африканську країну, тому що там був коронавірус", - заявив Камельчук.

При цьому він вказав, що у своїй заяві про те, що він не вірить в коронавірус, він мав на увазі "всесвітній рівень, маніпулювання цифрами та статистикою".

"Моя особиста позиція щодо того, під яким соусом це подається на світовому рівні. Все це схоже на світову стратегію вакцинації, яка не залишає вибору тим людям, які мають право розпоряджатися свої здоров'ям по-іншому. Немає доказів того, що це передається саме таким чином від невакцинованих людини", - підсумував депутат.

Як раніше повідомляв APnews, нардеп з партії "Слуга народу"Юрій Камельчук заявив, що коронавірус - вигадана хвороба. Він також сказав, що не довіряє жодній вакцині в світі.

Новини партнерів

Рада проголосувала за продовження особливого статусу Донбасу
Зірка Бродвею - Енн Рейнкінг померла у віці 71 рік