Винятків не буде: у Зеленського відреагували на “корупційну історію” депутата Юрченка

Винятків не буде: у Зеленського відреагували на “корупційну історію” депутата Юрченка
Читать на русском

Вихід Юрченка з фракції у Зеленського вважають доречним рішенням.

НАБУ підозрює депутата “Слуги народу” Олександра Юрченка у хабарництві. Відомство зібрало докази, але ОГП відмовив підписувати підозру, через що отримало хвилю звинувачення у “покриванні” злочинців.

На ситуацію вже відреагували в Офісі Президента. Зазначили, що Володимир Зеленський не толерує корупцію в будь-яких її проявах. Про це з посиланням на прес-службу повідомляє APnews.

“Ким би не був підозрюваний у корупційних діяннях, антикорупційні органи можуть і повинні провести повне розслідування всіх обставин кожної справи. Інструменти для цього створені, діяльність антикорупційної інфраструктури забезпечена на сто відсотків. Жодних винятків з цього правила для жодної особи у державі не було й не буде”, - наголосили у ОП.

Водночас зазначили, що вихід Юрченка з фракції - доречне рішення.

“Сподіваємося, що пан Юрченко повною мірою співпрацюватиме з представниками Національного антикорупційного бюро України та Офісу Генерального прокурора, щоб встановити всі об’єктивні обставини”, - наголосили у Офісі Президента.

Нагадаємо, APnews з посиланням на прес-службу НАБУ розповів всю історію корупційної схеми навколо Юрченка та чому вона “зупинилась”.

Двоє військових на Донбасі отримали поранення внаслідок вибуху гранати
Рада дозволила людям з судимістю ставати кандидатами на місцеві вибори

Новини партнерів