"Він сказав, що я торпеда": скандальна Третьякова розповіла про реакцію Зеленського на "неякісних дітей"

"Він сказав, що я торпеда": скандальна Третьякова розповіла про реакцію Зеленського на "неякісних дітей"
Читать на русском

Зеленський вважає, що Третьякова може стати причиною низьких рейтингів партії "Слуга народу" на виборах

Президент Володимир Зеленський назвав "торпедою" нардепа від фракції "Слуга народу" Галину Третьякову, скандал навколо якої утворився після заяви про "дітей низької якості" у малозабезпечених сімей. Про це депутатка Третьякова сама розповіла в ефірі Апостроф TV.

Так, Галина Третьякова розповіла, що мала розмову щодо скандалу навколо неї з Офісом президента, колегами по фракціями та главами комітетів.

Третьякова розповіла, що глава держави заявив про негативний вплив її слів на рейтинг партії.

"Він сказав, що я торпеда, і, звичайно, що я можу впливати на те, що можемо програти місцеві вибори", - розповіла вона.

Третьякова уточнила, що розмова між нею і Зеленським відбулася з приводу обговорення проекту законів, які її комітет підготував для розгляду у Верховній Раді наступного тижня.

"У нас була зустріч щодо формування й обговорення законопроектів, які будуть стояти на порядку денному наступного тижня. Один із законопроектів - 2275, який зачіпає ті самі інтереси профспілок, які витягли цю фразу з відео вебінару, написали звернення і розпочали тиражування цього скандалу", - повідомила нардеп.

Раніше APnews повідомляв, Галина Третьякова заявила, що виплачувати безробітним соціальну допомогу недоцільно, оскільки у сім’ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості".

Варто зазначити, що Зеленський вимагав від Третьякової офіційно вибачитися, уточнивши, що висловлювання про "дітей низької якості" і "стерилізації жінок без вищої освіти" є її персональною позицією.

Читайте також:

Новини партнерів

ЄС не відкриє кордони для українців з 1 липня: опубліковано перелік країн
Під Одесою перекриють трасу у напрямку Києва через ремонт дамби