"Він аферист і заробітчанин": Москаль про бажання Саакашвілі повернутися в Грузію

"Він аферист і заробітчанин": Москаль про бажання Саакашвілі повернутися в Грузію
Читать на русском

Москаль порадив Саакашвілі йти на парламентські вибори у Грузії, отримати імунітет у парламенті, зробити велику фракцію та довести свою невинуватість

Екс-очільник Закарпатської ОДА Генадій Москаль назвав Саакашвілі аферистом. За його словами, виглядає дивно, коли людина, яку в одній країні засудили за корупцію, бореться з корупцією в іншій. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Москаля в прямому ефірі телеканалу ZIK.

“Це черговий аферист і заробітчанин, якого нова “Зекоманда” придбала. Як може людина, яка засуджена у Грузії за корупцію, бути головним борцем з корупцією в Україні? Ну це повний маразм! І це не розуміють, здається, лише на Банковій. Якщо він так, як він розповідає, реформував правоохоронні органи та суди в Грузії, то чого вони його осудили? Якщо осудили заочно, це означає, що він може у будь-який час повернутись і зажадати перегляду справи. Якщо у них в Грузії непідкупні суди, які не керуються політичною верхівкою країни, якщо вони такі чесні і порядні, то чого ти боїшся? Їдь, докажи, що ти не корупціонер, що не розікрав бюджет”, - сказав Генадій Москаль.

За словами екс-чиновника, Саакашвілі осудили в Грузії не за укази, а після того, як перевірили фонд, що був витрачений на особисте збагачення Саакашвілі і його родини. Москаль наголосив, що факт того, що Грузія досі не повернула посла до України - поганий знак.

“Нехай одесити скажуть, яка реформа відбулася за його керівництва Одеською ОДА. А я приведу приклад: до його призначення одеська митниця збирала в місяць 2 млрд гривень, після його реформ митниця почала збирати не більше 750 млн гривень. А куди пішло 1,3 млрд? На створення його оточенням благодійних організацій, до яких зверталися ті, хто хотів щось завезти та розмитнити по низькій ціні. Вони платили цим організаціям благодійний внесок, звідки йшов дзвінок на митницю. Хтось в Україні це розслідував? Саакашвілі правильне рішення прийняв. В Україні є достатньо розумних людей, які б робили тут реформи. Просто ОП їх не хоче”, - наголосив екс-чиновник.

Зараз у Грузії йдуть парламентські вибори, тому Москаль порадив Саакашвілі йти на них, отримати імунітет у парламенті, зробити велику фракцію та довести свою невинуватість.

Читайте також:
КМДА пояснила, чому "воює" з маршрутниками і чи мають вони право піднімати ціни на проїзд
До міської ради Черкас прийшли з обшуками податківці з Києва

Новини партнерів