Віктор Медведчук: Відмова України від вакцини "Супутник V" продемонструвала злочинну обмеженість влади

Віктор Медведчук: Відмова України від вакцини "Супутник V" продемонструвала злочинну обмеженість влади
Читать на русском

Своїм рішенням влада наплювала на інтереси громадян.

Відмовившись від купівлі російської вакцини "Супутник V" і, більш того, від унікальної можливості налагодити її виробництво в Україні, влада продемонструвала злочинну обмеженість, наплювавши на інтереси громадян, щодня піддаються смертельній небезпеці, і позбавивши свій народ ефективного захисту від коронавірусної інфекції в умовах пандемії. Таку думку в ефірі телеканалу "Росія 24" висловив народний депутат, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

"Я провів переговори з президентом Росії Володимиром Путіним в жовтні. Він пообіцяв надати допомогу і надати вакцину "Супутник V" Україні. Але влада промовчала. Тоді я домовився з російським керівництвом про виробництво цієї вакцини в Україні, на харківському підприємстві, - нагадав політик. - І відмовлятися сьогодні не просто від вакцини, а від її виробництва - це обмеженість влади. Причому, я б сказав, злочинна обмеженість, спрямована проти інтересів людей".

Медведчук зазначив, що вакцина "Супутник V" - одна з найпопулярніших сьогодні в світі. Вона знаходиться серед лідерів по ефективності поряд з такими вакцинами, як, наприклад, Pfizer. Вакцина "Супутник V" вже зареєстрована в 30 країнах і багато держав налагоджують її виробництво. А Україна, керуючись виключно політичними мотивами, відмовилася забезпечити своїх громадян ефективним інструментом захисту від коронавірусу. При цьому з величезними потугами і тільки зараз влада зуміла завезти в країну індійську вакцину.

"Робляться спроби завезти хоч щось в Україні. Завезли в обмеженій кількості - 400 тис. Доз вакцини. Це лише на 200 тис. Населення. Причому індійський варіант вакцини AstraZeneca. Що знову-таки свідчить про утопічність і обмеженості влади, - сказав Віктор Медведчук. - Україні пропонували одну з кращих вакцин в світі - "Супутник V", яку використовують сьогодні вже європейські країни і авторитет якої в боротьбі з коронавірусів загальновизнаний. Але Україна відмовилася тільки через політичні мотиви".

На думку народного депутата, таким чином влада України поставила політику вище інтересів пересічних громадян, піддавши небезпеці здоров'я і життя українців.

"Тут зайві будь-які коментарі. Влада не думає про людей і демонструє свою обмеженість в цьому питанні", - заявив Віктор Медведчук.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Гонорар Лопеса в наступному бою складе майже 4 млн доларів
В Україні почало діяти нове карантинне зонування: хто опинився у "червоній" зоні