Медведчук: Міністр охорони здоров'я Степанов повинен бути відправлений у відставку за брехню та цинічні маніпуляції

Медведчук: Міністр охорони здоров'я Степанов повинен бути відправлений у відставку за брехню та цинічні маніпуляції
Читать на русском

Віктор Медведчук вважає, що Максим Степанов неефективний міністр і повинен піти у відставку

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов сьогодні з трибуни Верховної Ради фактично здійснив явку з повинною. Він заявив: "... Десятки тисяч медиків хотіли б вийти до стін парламенту та сказати: досить. Досить вдавати, що система охорони здоров'я якось працює".

Це справедлива оцінка того бардаку й хаосу, який панує в українській медицині: невиплату коштів медперсоналу, який, щодня ризикуючи собою, бореться з пандемією; відсутності кисню й масок; смерті людей через відсутність резервних генераторів; нестачі інфекціоністів й тисячі інших проблем - всього того, за що міністр Степанов несе пряму, повну та персональну відповідальність.

Міністра Степанова обурює, що люди, які борються з коронавірусом, "ледве зводять кінці з кінцями", та чомусь він вирішив розповісти про це Верховній Раді. Хоча саме на ньому лежить відповідальність за контроль над доплатами медикам, які до них не доходять, за роботу з пацієнтами, що заразилися COVID-19.

Більш того, який одержує прямі вказівки з посольства США для просування політики, становить загрозу національній безпеці України, що лобіює інтереси фармакологічних компаній Сполучених Штатів ціною життя і здоров'я мільйонів українців, міністр Степанов йде на пряму брехню. Зокрема, в ефірі одного з телеканалів він заявив: "По російській вакцині - я говорив неодноразово, що не існує сьогодні російської вакцини. Коли говорять, що зареєстрували вакцину, яка не пройшла третю стадію, то нема про що говорити. Третя стадія - найбільша, при якій випробовується вакцина, в тому числі з точки зору її безпеки".

Третя стадія клінічних досліджень не ставить за мету перевірку безпеки препарату. Це відбувається на перших двох стадіях. На третій стадії застосування оцінюється тільки ефективність препарату при великих (десятки тисяч випробовуваних) групах пацієнтів. Заяви міністра свідчать або про його повну профнепридатність, або про його злочинну упередженість та прагнення ввести в оману український народ.

У той час як в лікарнях щодня вмирають люди, а їх рідні та близькі дивляться на це, не маючи сили допомогти, в той час, як число хворих б'є рекорд за рекордом, а в Російській Федерації вже з 7 грудня стартує масова вакцинація населення, говорити про те, що "російської вакцини не існує", може тільки цинічний брехун. І нові смерті наших співгромадян будуть на його совісті.

Пандемія коронавірусу вимагає рішучих і ефективних дій. Але ключовим і першим з них повинен стати не карантин вихідного дня або локдаун. Першим таким дією повинна стати негайна відставка неефективного міністра, який навмисне вводить в оману і влада, і громадян України, який є повністю підконтрольним посольству США, що не зацікавленій у збереженні життя українців.

Новини партнерів

ФОПів не допустили до обговорення законопроекту про РРО, - «слуга народу»
Штучні ялинки, гірлянди та новорічні іграшки "вбивають" дітей - екологи