Глава Міненерго зізналася, що іноді наймає людей по горскопу і інтуїції

Глава Міненерго зізналася, що іноді наймає людей по горскопу і інтуїції
Читать на русском

Виконуюча обов’язки голови Міненергетики уточнила, що не працювала з ними настільки щільно, щоб оцінити їх професійні якості

Ольга Буславець, яка виконує обов’язки голови Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, заявила, що довіряє своїй інтуїції та підбирає кадри завдяки їй. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Буславець в інтерв'ю "Економічній правді".

"У кожного є маса плюсів і якісь мінуси, з якими можна рахуватися. Я не хотіла б розставляти пріоритети або віддавати комусь перевагу, оскільки з цими людьми я познайомилася на співбесідах. Скажу вам чесно, що іноді на цих співбесідах я прислухаюся до своєї інтуїції, тому що дуже добре відчуваю людей. Я народжена під знаком Риб, а це дуже інтуїтивні люди, мене ця інтуїція дуже часто рятувала і оберігала, тому дякую Богові, що вона в мене є", - сказала вона.

Виконуюча обов’язки голови Міненергетики уточнила, що не працювала з ними настільки щільно, щоб оцінити їх професійні якості.

"Мені здалося, що ці люди здатні на вирішення поставлених завдань. Але я не працювала з ними настільки щільно, щоб дати їм оцінку або пріоритезацію з погляду професійних якостей", - пояснила Буславець.

Як повідомляв APnews раніше, Міністерство енергетики та захисту довкілля розробляє пілотний проект із закриття шахт в одному з міст за німецьким досвідом.

Новини партнерів

Жителям зруйнованого будинку на Позняках виділять кошти на ремонт і облаштування нових квартир
Під Полтавою невідомі підірвали автомобіль "Укрпошти" і викрали 2,5 млн грн: один постраждалий в реанімації