Військовослужбовці покидають армію через соціальні та моральні питання - Загороднюк

Військовослужбовці покидають армію через соціальні та моральні питання - Загороднюк
Читать на русском

Загороднюк повідомив, що в України проходять службу за контрактом 85% військовослужбовців.

Найчастіше військовослужбовці покидають армію через соціальні та моральні питання. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив міністр оборони України Андрій Загороднюк.

"В нас немає такого сплеску покидання армії військовослужбовців зі ЗСУ. Дійсно, плинність кадрів висока, вона колись 8%, колись 10% на рік і вище ніж 10%. Якщо ми порівнюємо з позаминулим роком і з початком минулого року, то вона не збільшилась. Плинність кадрів - це проблема і цю проблему ми знаємо і ми маємо її вирішувати. Питання в тому, що причина, за якої йдуть військовослужбовці - це частіше за все фактор колективу, фактор командира, такі соціальні й моральні питання", - сказав Загороднюк.

За його словами, відповідно до проведених міністерством та волонтерами досліджень, ще однією причиною покидання армії є соціальне забезпечення. "Ці всі питання потрібно вирішувати постійно, але їх не можна вирішити за 5 чи 6 місяців", - додав міністр.

Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що військовослужбовців строкової служби не будуть відправляти до району проведення операції об’єднаних сил.

Китайські медики розробили успішний метод лікування коронавіруса
Гончарук: сферу охорони здоров’я чекають складні реформи

Новини партнерів