Військових, які влаштували стрілянину у вагоні потягу під Харковом, звільнили з Держспецзв'язку

Військових, які влаштували стрілянину у вагоні потягу під Харковом, звільнили з Держспецзв'язку
Читать на русском

Наразі військовослужбовці перебувають у районному відділку поліції міста.

Військовослужбовців Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку звільнили після моторошної стрілянини у потягу Костянтинівка-Київ. Наразі триває службове розслідування.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Держспецзв'язку.

Так, зазначається, що правоохоронці затримали дипломатичного кур’єра Відділу дипломатичних кур’єрів ГУУФЗ Держспецзв’язку та старшого офіцера фельдзв’язку з особливих доручень 1 відділу Управління фельд’єгерської служби ГУУФЗ Держспецзв’язку, під час виконання міжміського залізничного фельд’єгерського маршруту Київ – Краматорськ - Київ.

Повідомляється, що затримання відбувалося на станції Красноград Харківської області. Наразі військовослужбовці перебувають у районному відділку поліції міста. На місце виїхало керівництво служби для встановлення всіх обставин.

"Наказом від 6 квітня зазначених військовослужбовців звільнено з посад шляхом зарахування у розпорядження. Щодо цього факту проводиться службове розслідування", - повідомили у Держспецзв'язку.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, у Харківській області двоє військових влаштували стрілянину в вагоні потягу. Ці особи мали дозвіл на носіння зброї. Стрільців зняли на станції Красноград.

Читайте також:
Стрілянину у потязі Костянтинівка-Київ влаштували співробітники Держспецзв'язку

Новини партнерів

Є кілька кримінальних проваджень щодо закупівлі МОЗ COVID-вакцини, - Венедіктова
"Паломниця-5": майстер-клас любові