Військовий облік жінок: у Міноборони заявили про "суттєве скорочення" списку професій

Військовий облік жінок: у Міноборони заявили про "суттєве скорочення" списку професій
Читать на русском

За словами голови Міноборони, повний список професій буде оприлюднено після погодження з Мін'юстом.

Міністерство оборони України суттєво скоротило список професій та спеціальностей для жінок з обов'язковою постановкою на військовий облік.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра оборони Олексія Резнікова. За його словами, наказ зі змінами вже направлено на погодження з МВС, СБУ та Службою зовнішньої розвідки.

Після того, як його схвалять вищезгадані відомства, наказ надішлють на погодження Міністерству юстиції. Потім буде оприлюднено оновлений список професій.

Крім того, Резніков наголосив, що нікого не штрафуватимуть.

"Я хочу всіх заспокоїти, жодних штрафів ніхто не платитиме. Сьогодні змінено наказ про зменшення кількості професій та спеціальностей", - сказав міністр.

Варто зазначити, що за попередніми даними, у новому наказі визначено 14 спеціальностей та 6 професій, здобуття яких передбачає постановку на військовий облік. Вони споріднені близько 100 військово-облікових спеціальностям. Раніше говорили про 35 професійних напрямів, що поєднувало понад 200 спеціальностей.

Раніше APnews повідомляв, в Україні на обов'язковий військовий облік вже стали 435 жінок, не чекаючи від уряду будь-яких змін.

Новини партнерів

Більше півтисячі патрульних авто було розбито чи пошкоджено у 2021 році. Документ
Ляшко назвав шість областей України, які стоять за крок від "червоної" зони карантину