"Відсіяти чужих – взяти своїх": адвокат пояснив, як керівництво БЕБ маніпулює конкурсним відбором

"Відсіяти чужих – взяти своїх": адвокат пояснив, як керівництво БЕБ маніпулює конкурсним відбором
Олег Шрам
Блог
Блог
Олег Шрам
Адвокат, екс-радник директора ГБР
Читать на русском

Подібні вимоги, однак, не бентежать ні конкурсну комісію, ні Громадську раду.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посади керівників територіальних управлінь БЕБ підготували спеціально для того, щоб відсіяти неугодних кандидатів. Про це говорить і історія при проведенні першого конкурсу на 76 посад начальницького складу. Тоді до участі у конкурсі допустили 392 кандидати, а не допустили - 567 або 60%.

Причому ні у Бюро економічної безпеки, ні у конкурсній комісії вирішили не давати роз'яснення кваліфікаційних вимог до кандидатів на посади керівників 23 територіальних управлінь. Це питання не хвилює і членів Ради громадського контролю за БЕБ.

Адже саме там публічно закликали "активно долучатися до цього конкурсу молодь та представників приватного сектору". Зважаючи на все, молодь та представники приватного сектору цікаві Бюро виключно у ролі статистів.

Очевидно, так Вадим Мельник і задумував: відсіяти за допомогою, м'яко кажучи, некоректних та невизначених вимог якомога більшу кількість претендентів ще на етапі допуску до участі у конкурсі.

Раніше APnews повідомляв, що у 2021-му році в Україні було зірвано понад 500 тисяч судових засідань у кримінальному процесі.

Новини партнерів

Україна готова до запровадження військового та надзвичайного стану – Стефанчук
Данілов відреагував на звинувачення ФСБ в обстрілі прикордонного посту в Ростовській області: можуть фантазувати