Лавров заявив, що не чекає позитивних результатів від відеоконференції глав МЗС в «нормандському форматі»

Лавров заявив, що не чекає позитивних результатів від відеоконференції глав МЗС в «нормандському форматі»
Читать на русском

Лавров заявив, що Україна "не хоче вести ніякої розмови про особливий статус Донбасу".

Відеоконференція керівників МЗС "Нормандського формату" запланована на наступний тиждень, але в Росії вже зараз прогнозують відсутність результатів від цієї зустрічі. Про конференцію раніше повідомила прес-секретар МЗС України Катерина Зеленко.

Україна сподівається на конструктивний підхід з боку Росії щодо досягнення миру на Донбасі і припинення агресії.

«... На необхідності переговорів керівників МЗС неодноразово акцентував міністр Дмитро Кулеба. Сподіваємося на конструктивний підхід з боку Росії в справі пошуку рішення для досягнення миру на Донбасі і припинення агресії. Нам потрібно надати імпульс нормандського процесу », - підкреслила вона.

При цьому стало відомо, що Росія не очікує будь-яких результатів від цієї зустрічі, а Україна зі слів міністра закордонних справ "не хоче вести ніякої розмови про особливий статус Донбасу". Таку думку висловив глава МЗС Росії Сергій Лавров в ефірі Першого каналу.

"Я передбачаю досить, напевно, важливу розмова на рівні міністрів, тому що про все це ми говорили багато разів Німеччині і Франції. Просили їх взяти на себе обов'язок все-таки спонукати українську владу до чесної і конструктивної роботи, але якогось результату, відверто кажучи, не очікую від цієї відеоконференції, крім того, що українські колеги напевно знову будуть говорити "давайте швидше збиратися в Берліні", - пояснив Лавров.

Як повідомляв APnews раніше, Україна заблокувала резолюцію Росії по ослабленню санкцій в Генасамблеї ООН.

Новини партнерів

В Одеській області успішно пройшли випробування новітньої української ракети "Вільха-М"
Державіаслужба не випускає з України літак SkyUp з іноземцями і дипломатами на борту