Відео дня. На Філіппінах розчавили екскаватором McLaren 620R, Bentley і Porsche 911

Відео дня. На Філіппінах розчавили екскаватором McLaren 620R, Bentley і Porsche 911
Читать на русском

Всі автомобілі були незаконно ввезені на Філіппіни різними контрабандистами та конфісковані в період з 2018 по 2020 рік

Митне управління Філіппін (BOC) показово розчавили 21 автомобіль, включаючи елітні McLaren, Bentley і Porsche, щоб показати, "як вони серйозно борються з корупцією". Сума збитку склала понад 1 мільйона євро.

Про це повідомляє APnews.

Влада Філіппін вирішила боротися з контрабандою своєрідним способом. Так, в Манілі вона знищила 7 автомобілів, включаючи новий McLaren 620R, старі Bentley 2007 року і Porsche 911, за допомогою будівельної техніки - екскаватором. Також в купу брухту перетворилися Hyundai Genesis і Toyota Solara.

В той же день, в Кагаян-де-Оро, Філіппіни, було знищено 14 джипів Mitsubishi. Контрабандисти з Японії попередньо розібрали їх і упакували в контейнеровози, а потім відправили на острови.

Згідно BOC, знесення служить "переконливим сигналом того, що уряд серйозно ставиться до боротьби з контрабандою".

Весь процес митники зафіксували на відео.

За даними Митного управління, всі автомобілі були незаконно ввезені на Філіппіни різними контрабандистами та конфісковані в період з 2018 по 2020 рік.

З 2018 року, після директиви президента Філіппін Родріго Дутерте, BOC прийняв рішення знищувати все контрабандні автомобілі, а не продавати їх з аукціону, щоб направити контрабандистам "серйозне" попередження, а також перешкодити їм повернути свої автомобілі на торгах.

Контрабандні автомобілі часто ховаються в транспортних контейнерах і не декларуються імпортерами, щоб уникнути сплати митних зборів і податків в залежності від вартості автомобіля. У листопаді 2020 року BOC конфіскувала Porsche, Bentley і Mercedes з транспортного контейнера, що прибув з Японії, проте за документами на територію Філіппін ввозилися предмети меблів. Також контрабандисти нерідко ховають машини під купою старого одягу.

Раніше APnews також повідомляв, в Бразилії контейнеровоз пробив корпус при виході з порту і протаранив плавучий причал.

Новини партнерів

Конфуз на зустрічі Зеленського та президента Грузії: солдат впустив частину амуніції. Відео
Дві спроби вбивства, шахрайство і наркотики: в Києві стоматологу-садисту загрожує довічне за шістьма статтями