Видалення, 24 удари в серії пенальті і промахи воротарів: "Мілан" насилу вийшов до групи Ліги Європи

Зате продовжили свою безпрограшну серію.

"Мілан" вийшов в груповий етап Ліги Європи, обігравши на виїзді "Ріу Аве". Але россонері змусили похвилюватися своїх фанатів, довівши справу до дикої серії пенальті. Про це повідомляє APnews.

Отже, на виїзді в Португалії все до пори до часу розвивалося за сценарієм "Мілана" - Салемакерс відкрив рахунок в середині другого тайму, і все повільно йшло до мінімальної перемоги італійців. Однак "Ріу Аве" вдалося рахунок зрівняти і перевести матч в овертайми.

І на першій же хвилині першого екстра-тайму португальці забили. Наступні пів години "Мілан" безуспішно намагався зрівняти рахунок, і на останній, 120-й хвилині матчу, гостям це вдалося. Хорват Тоні Боревковіч зіграв рукою в своїй штрафній, отримав червону картку, а Хакан Чалханоглу зробив рахунок 2:2.

Але саме дике почалося в серії пенальті. На стадіоні бушував ураган, а бити пенальті командам належало по воротах, які розташовані проти вітру. Проте, перші 14 ударів вийшли точними, поки до м'яча не підійшов міланіст Лоренцо Коломбо, що запустив м'яч вище воріт. На щастя, португальці відповіли своїм нереалізованим ударом.

Нельсон Монте зробив все зі стилем - перш ніж викотитися в поле м'яч потрапив в обидві штанги. Далі команди обмінялися реалізованими ударами, і настала черга завдавати удари воротарям. Але ні Доннаруммі, ні Кешеку хоча б потрапити в створ воріт не вдалося. Після цього команди обмінялися неточними пострілами вже від польових гравців, після чого "Мілан" все ж взяв своє - Симон К'єр з точки переграв Кешека, а Доннарумма потягнув постріл португальського гравця.

Ця перемога дозволила "Мілану" продовжити безпрограшну серію до 18 матчів - за цей час у россонері було 14 перемог і 4 нічиї. Ми впевнені, що матч для італійців міг скластися набагато спокійніше, якби в складі був Ібрагімович. Однак шведу не пощастило підчепити коронавірус, так що найближчим часом міланцям доведеться обходитися на поле без своєї головної зірки.

"Люди підходили і дякували за діда": онука Фокіна прокоментувала скандал у ТКГ