Від очільників ОДА до замглави "Укравтодору": Кабмін затвердив низку кадрових змін

Від очільників ОДА до замглави "Укравтодору": Кабмін затвердив низку кадрових змін
Читать на русском

Заступником голови "Укравтодору" став Андрій Івко.

Кабмін на засіданні погодив нові кадрові призначення. Зокрема, було звільнено і призначено нового голову Івано-Франківської облдержадміністрації. Також відбувся ряд кадрових змін безпосередньо в Кабміні.

Про це APnews повідомляє з посиланням на відповідні рішення уряду.

Так, на засіданні 7 липня Кабінет міністрів ухвалив такі кадрові рішення:

 • погодив звільнення Бойчука Андрія Михайловича з посади голови Івано-Франківської ОДА і призначення на цю посаду Онищук Світлани Василівни;
 • визначив Куцевола Анатолія Анатолійовича переможцем конкурсу на зайняття посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів;
 • визначив переможцем конкурсу Захаріна Сергія Володимировича на зайняття посади Державного секретаря Міністерства освіти і науки;
 • Івко Андрія Володимировича визначили переможцем конкурсу на зайняття посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг.

Крім того, Кабмін погодив низку перепризначень:

 • Дуля Ярему Миколайовича звільнили з посади державного секретаря Міністерства культури та інформаційної політики України. І тут же призначив його секретарем Міністерства культури та інформаційної політики України;
 • Костюка Сергія Миколайовича звільнили з посади Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження і призначили т.в.о. Крамаренка Євгена Григоровича.
 • Почтарьова Андрія Олександровича звільнили з посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України, призначивши його державним секретарем Міністерства інфраструктури України.
 • Крім того, уряд своїм рішенням продовжив виконання обов’язків заступника Міністра–Торгового представника Качкою Тарасом Андрійовичем.
 • Авраменка Павла Вікторовича призначили виконуючим обов’язки голови правління приватного акціонерного товариства "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту".

Також Кабмін погодив тимчасове покладення виконання обов’язків генерального директора державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська" на Галушка Миколу Миколайовича.

Також кадровий "переворот" відбувся і в регіонах. Зокрема, уряд:

 • звільнив Яцишену Ганну Анатоліївну з посади голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Одеської області і призначив на її місце Самокиша Василя Петровича.
 • призначив Варчука Сергія Георгійовича заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації;
 • призначив Кулика Павла Миколайовича заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Як повідомляв APnews, Арахамія обіцяв, що до осені не буде ніяких кадрових перестановок в Кабміні.

Новини партнерів

СБУ з початку року зупинила понад 200 хакерських атак на міністерства і відомства
У законопроекті "про легалізацію канабісу" не знайшли корупційних ризиків