Від Lincoln Cosmopolitan до Ford 1927 року. У Мехіко у екс-копа конфіскували 41 ексклюзивний автомобіль

Від Lincoln Cosmopolitan до Ford 1927 року. У Мехіко у екс-копа конфіскували 41 ексклюзивний автомобіль
Читать на русском

Крім автомобілів в колекції поліцейського знайшли три гідроцикли, квадроцикл і мотоцикл.

Поліція Мексики конфіскувала колекцію з 41 раритетного автомобіля, трьох гідроциклів, квадроцикла і мотоцикла. Причому вся ця колекція належала колишньому начальнику поліції Мехіко. Про це повідомляє APnews з посиланням на Carscoops.

Раймундо Колінса оголосили в розшук ще на початку вересня. Його звинувачують в розтраті державних коштів в розмірі 331 тисячі доларів. Якщо провину екс-копа доведуть, йому загрожують до 27 місяців в'язниці.

За наявною у Генеральної прокуратури Мексики інформації, Коллінс може ховатися в США. І з огляду на підбір автомобілів в колекції колишнього мексиканського поліцейського, в це легко можна повірити. Особливу увагу привертають кілька маслкар Ford Mustang другого покоління і C3 Corvette.

Також серед авто виявилися рожевий Cadillac Eldorado 1959, Lincoln Cosmopolitan 1951 року, і перший серійний автомобіль Ford Model T 1927 року. Втім, не варто думати, що Раймундо Коллінс збирав тільки американські машини - в колекції знайшлося місце Rolls Royce і класичного Land Rover Defender. Також поліція вилучила і ряд творів мистецтва.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що поліцейські зловили бразильського сенатора з хабарем у 226 000 гривень трусах. Не дивно, що спочатку Чіко Родрігес тричі пручався обшуку.

Новини партнерів

Лікар-анестезіолог попросив тих, хто не вірить у COVID-19 “помирати вдома”
На Кіровоградщині живцем згоріли маленькі діти