Вибух в Карпатах: одна з постраждалих туристок отямилась

Вибух в Карпатах: одна з постраждалих туристок отямилась
Читать на русском

У результаті вибуху Марина осліпла на одне око

Одна з постраждалих в результаті вибуху в Карпатах туристка Марина Малюк прийшла до тями. Про це APnews повідомляє з посиланням на публікацію чоловіка жінки Ореста Малюка в Facebook.

"Спасибі всім за молитви і всі види підтримки. Дівчатам також краще, ніж вчора. Але переставати молитися ще дуже рано", - написав Орест.

У результаті вибуху Марина осліпла на одне око, також у неї дуже пошкоджена рука. Якийсь час лікарі сумнівалися, що дівчині вдасться вижити.

Що було раніше?

У Карпатах, 15 вересня, група з 12 туристів, з яких 2 дітей 2016 і 2018 народження, під час відпочинку вирішила влаштувати перевал і розпалити багаття. Згодом стався вибух невідомого предмета, в результаті якого загинули дві людини і четверо постраждали, один - отримав контузію. Травмованих транспортували до підніжжя гори, передали медичним працівникам і госпіталізували в лікарню.

У ГСЧС Івано-Франківської області вважають, що вибух, який забрав життя двох людей, міг виникнути через вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої світових воєн.

Новини партнерів

Український прапор вперше доставлять на Місяць
Арешти і бійки з поліцією. В Австралії мирні протести проти карантину перетворилися в масові заворушення